73010. Ubekendt: Opstilling med frugtskål og keramikkrukke

Olie på lærred, 41 x 47 cm, sign. utydeligt

Varenr 73010

5 August 2020 20:11

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms