80376. Pasini: Italienske markedsscenerier (2)

Olie på lærred, 43 x 29 cm, Sign. Pasini
(to revner i maleriet til venstre)

Varenr 80376

5 August 2020 20:10

Vurdering 1000 DKK

20538400 DKK2020-07-20 16:56
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms