80372. Østrigsk kunstner: Sydlandsk by ved bjergsø

Olie på lærred, 60 x 71 cm. Sign. utydeligt

Varenr 80372

5 August 2020 20:10

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK 500 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

24443500 DKK2020-08-04 19:44
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms