80047. Viggo Langer (1860-1942): Ved Bøssemagergade i Hellebæk - sidst i Oktober 1932

Olie på lærred, 36 x 47 cm. Sign. Viggo Langer 1932

Varenr 80047

9 timer, 51 minutter(+ 2 min)
5 August 2020 20:08
Auto

Vurdering 800 DKK

Budgivningen er i gang
Tilføj kalender

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner