80061. Anton Schrøder (1893-1965): Gul busk foran huse. Akvarel

Sign. A. Schröder 59, indrammet bag glas, 44 x 59, mål inkl. ramme 58 x 77 cm.

Varenr 80061

5 August 2020 20:08

Vurdering 600 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms