80956. Carlo Rosberg (1902-1994): Portræt

Olie på lærred, sign. Carlo Rosberg. 46 x 61 (73 x 58) cm.

Varenr 80956

5 August 2020 20:08

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms