80360. Ubekendt kunstner: Kystparti

Olie på lærred, utydelig signeret. 23,5 x 31,5 (31 x 38) cm.
Krakeleringer.

Varenr 80360

5 August 2020 20:07

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 350 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 600 DKK

4084350 DKK2020-08-05 16:22
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms