80650. H. Taylor: Gårdeksteriør

Olie på lærred, sign. H. Taylor. 41 x 31 (53 x 42) cm.
Krakeleringer, afskalninger.

Varenr 80650

5 August 2020 20:06

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms