80957. Ubekendt kunstner: Motiv fra Paris

Olie på lærred, sign. 60 x 50 (75 x 65) cm.

Varenr 80957

10 timer, 51 minutter(+ 2 min)
5 August 2020 20:06
Auto

Vurdering 800 DKK

Budgivningen er i gang
Tilføj kalender

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner