80918. Frits Stæhr-Olsen (1858-1922): Parti fra Gilleleje

Sti omkring en have. Akvarel, sign. Fritz. Stæhr-Olsen Gilleleje 1916. 15 x 18,5 cm.

Varenr 80918

5 August 2020 20:06

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms