73009. Søren Sørensen (1885-1937): Interiør med kone der vugger den lille

Olie på lærred. Sign. SS. 53 x 60 cm

Varenr 73009

5 August 2020 20:05

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms