81095. Ubekendt kunstner: Udkast til kirkeruder

To indrammede skitser til udsmykning af kirkeruder. Tusch og akvarel. Begge indrammede, i en forgyldt og en forsølvet ramme. Rammemål 71 x 32,5 cm og 31 x 46,5 cm.

Varenr 81095

5 August 2020 20:04

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 450 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 800 DKK

SPITFAYA450 DKK2020-08-05 20:01
17256425 DKK2020-08-02 14:40
29444400 DKK2020-07-30 08:38
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms