81625. Erik Thingård og Svend Engelund: Landskaber, to litografier (2)

Et sign. Erik Thingård 1980 lysmål 39 x 64 cm, et sign. Svend Engelund 1980, 44 x 72 cm, begge med dedikation

Varenr 81625

5 August 2020 20:03

Vurdering 1000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms