81624. Poul Ekelund (1920-1976): Torso

Olie på lærred, sign. Ekelund, 33 x 24 cm

Varenr 81624

5 August 2020 20:03

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK 1.300 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 2000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

3401.300 DKKI går 08:41
9481.200 DKK2020-07-28 18:22
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms