81623. Erik Mosegård Jensen (1928-2010): Komposition, Litografi

Signeret Erik Mosegård Jensen. 41 x 28 cm.

Varenr 81623

10 timer, 6 minutter(+ 2 min)
5 August 2020 20:03
Auto

Vurdering 800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Budgivningen er i gang
Tilføj kalender

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner