81578. Hans Scherfig (1905-1979): Elefanter i junglen

Litografi. Rammemål: 60 x 80 cm, sign. Scherfig 1975 111/300

Varenr 81578

5 August 2020 20:02

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 10.000 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 6000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

JOHNSTEPHE10.000 DKK2020-07-23 11:49
1911510.000 DKKI går 20:00
41657.500 DKKI går 17:01
254576.500 DKK2020-07-18 13:38
284955.000 DKK2020-07-18 13:25
FRANK3.200 DKK2020-07-17 20:18
300523.000 DKK2020-07-17 20:13
 3.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms