81520. Henry Heerup (1907-1993)/Ole Sarvig: Mappe indeholdende 4 litografier og digte (4)

Omslag håndsigneret "Heerup"

Varenr 81520

5 August 2020 20:01

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 1.000 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 2000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

296321.000 DKK2020-07-26 23:00
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms