80448. Pia Honoré Hansen (f. 1943): Komposition. Gouache

Gouache på papir. Sign. PHH . Svævende indramning med passepartout og bag glas. 70 x 50 cm, med ramme 94 x 70 cm.

Varenr 80448

10 timer, 47 minutter(+ 2 min)
5 August 2020 20:01
Auto

Vurdering 800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Budgivningen er i gang
Tilføj kalender

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner