81122. Marcus Ibsen: Majpige I og Majpige II.

To kompositioner i samme ramme. Med titler og sign. Marc 64. Akvarel på papir. Rammemål 69 x 97 cm.

Varenr 81122

9 timer, 34 minutter(+ 2 min)
5 August 2020 20:00
Auto

Vurdering 800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Budgivningen er i gang
Tilføj kalender

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner