81121. Marcus Ibsen: To figurkompositioner (2)

Akvarel på papir, sign. Marc 65 og Marc. Ib. Begge indrammede, lysmål 35 x 50 og 48 x 35 cm.

Varenr 81121

5 August 2020 20:00

Vurdering 800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms