80441. Helge Nielsen (1893-1980): Landskab med gård og hus

Akvarel på papir, sign. Helge Nielsen og dateret 47.
Indrammet bag glas: 64,5 x 75,5 cm.

Varenr 80441

9 timer, 34 minutter(+ 2 min)
5 August 2020 19:59
Auto

Vurdering 600 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

TINGFINDER350 DKK2020-07-22 13:13
 350 DKK Startpris

Budgivningen er i gang
Tilføj kalender

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andre populære emner