79256. Ole Sporring, Dan Sterup-Hansen og Tage Stentoft: Tre litografier

Landskabskomposition, sign. Ole Sporring 1974 895/1400, lysmål 35 x 45 cm. Konkylier, sign. Tage Stentoft 72, 50 x 62 cm samt "Personer" figurkomposition og digt, sign. Dan Sterup Hansen 160/200, 43 x 31 cm.

Varenr 79256

15 Juli 2020 20:01

Vurdering 1200 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms