80443. Helge Nielsen (1893-1980): Havnen, Svaneke

Akvarel på papir, sign. Helge N. og dateret 30.
Fugtpletter.

Varenr 80443

15 Juli 2020 20:00

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 350 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 600 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

TINGFINDER350 DKK2020-07-10 15:45
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms