80434. Johannes Hoffmeister (1914-1990): Figur i landskab

Litografi, sign. Johs. Hoffmeister. 73 x 78 cm.

Varenr 80434

15 Juli 2020 19:59

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK 400 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

4165400 DKK2020-07-15 11:23
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms