80432. Carl Østerbye (1901-1960): Skovsti

Olie på lærred, sign. CØ. Betegnet på blændrammen Kolding 42. 65 x 90 (75,5 x 95,5) cm.
Krakeleringer.

Varenr 80432

15 Juli 2020 19:59

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 475 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

340475 DKK2020-07-15 09:02
SARA450 DKK2020-07-15 19:17
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms