81133. Lars Bo (1924-1999): Komposition. Litografi

Sign. Lars Bo 44/90. Rammemål 43,5 x 54,5 cm.

Varenr 81133

15 Juli 2020 19:58

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 300 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 600 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

19013300 DKK2020-07-15 19:51
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms