81130. Maja Winther: Komposition og Hest. To akvareller (2)

Komposition, akvarel, sign. M. W. 65 og Hest, sign. Maja Winther 66. Begge i forsølvede rammer og bag glas. Lysmål 24 x 33 og 22,5 x 31 cm. Rammemål 46 x 56,5 og 33 x 43 cm.

Varenr 81130

15 Juli 2020 19:54

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK 600 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

18419600 DKK2020-07-15 19:36
340550 DKK2020-07-15 09:01
11996450 DKK2020-07-10 15:14
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms