81212. Chaiselongue med rødt læder og stålben

B. 72, L. 160 cm.
Pæn stand med alm. lette brugsspor, let slitage på det ene hjørne foroven

Varenr 81212

15 Juli 2020 19:48

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 900 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

30607900 DKK2020-07-13 14:13
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms