80637. Bruno Magli: Seks par damesko

Tre par str. 38½, tre par str. 39. Alle med slitage og brugsspor

Varenr 80637

15 Juli 2020 21:30

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms