81253. Dekorativ liggende buddha

Forgyldt træ med farvede glasflusser. 20. årh. L. 52 cm

Varenr 81253

15 Juli 2020 21:26

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 1.900 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1200-1500 DKK

239631.900 DKK2020-07-15 21:24
247491.800 DKK2020-07-15 21:24
263861.200 DKK2020-07-15 14:01
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms