81159. Bing & Grøndahl, antik chokoladekande med kahla på lyserød bund

Porcelæn, kant og løve på hank forgyldte. H. 24 cm. Obs låg mangler, krakelering i bund.

Varenr 81159

15 Juli 2020 21:01

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK 325 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 500 DKK

13978325 DKK2020-07-15 20:59
15818300 DKK2020-07-10 16:54
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms