81271. To franske litografier med scener fra Det Ny Testamente i forgyldte 1800-tals rammer

Rammemål 52 x 44. Den ene ramme med at afslag.

Varenr 81271

15 Juli 2020 20:55

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 500 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

MAZZACIC500 DKK2020-07-13 21:14
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms