81268. M. Bernstorff: Rødegård, Vindekilde ved Faarevejle

Olie på lærred. Sign. M. Bernstorff. 52 x 69 cm.

Maleriet forestiller den stråtækte Rødegård ved Faarevejle, tidligere forpagterbolig under Dragsholm.

Varenr 81268

15 Juli 2020 20:54

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms