81180. Uidentificeret kunstner: Maleri, Kystparti med optrukne både

Olie på lærred, sign. 50 x 68 cm. Sign. utydeligt.

Trænger til rens.

Varenr 81180

15 Juli 2020 20:54

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK 750 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

JENSLPHOT750 DKK2020-07-15 20:50
20395700 DKK2020-07-15 20:15
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms