81307. Leo Thellefsen (1909-1997): Parti fra Limfjorden

Olie på lærred. 34 x 41,5 cm. Sign. Leo T. u/r.
Udstillingsmærkat (19)53

Varenr 81307

15 Juli 2020 20:53

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms