79780. Richard Friis (f. 1924): Parti fra Paris

Olie på lærred. Signeret. 65 x 80 cm

Varenr 79780

15 Juli 2020 20:53

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms