79625. Ulla Haakø (1897-1967) og Nikolaj Nielsen: To akvareller

Bygninger og træ, sign. Ulla Haakø, 44 x 31 cm og Udsigt mod et tempel, sign. Nikolaj Nielsen 54, 39 x 54 cm. Begge indrammede og bag glas.

Varenr 79625

15 Juli 2020 20:53

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms