81185. Svend Albrechtsen: Landskab, akvarel

Sign. Svend Albrechtsen Svinkløv aug. 1961. 38 x 51 cm.

Varenr 81185

15 Juli 2020 20:50

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms