81183. Akvarel, ung mand på hest

Sign. Paul K. I antik ramme. 20. årh.s begyndelse, 28 x 21 cm.

Varenr 81183

15 Juli 2020 20:49

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 425 DKK1.00 DKK2.00 DKK

Vurdering 800 DKK

28261425 DKK2020-07-15 19:58
18632400 DKK2020-07-10 11:21
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms