80624. Valdemar Mau (1892-1952): Interiør med halvåben dør

Olie på lærred. Sign. V. Mau. 60 x 52 cm.

Varenr 80624

15 Juli 2020 20:49

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 800 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

366800 DKK2020-07-15 19:41
18836750 DKK2020-07-15 18:49
340450 DKK2020-07-15 09:07
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms