79869. Hilkjær: Kvinder der hænger vasketøj op

Olie på lærred, 46 x 54 cm. Sign. monogram

Varenr 79869

15 Juli 2020 20:47

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms