80585. Svend Aage Tauscher (1911-1982): Byparti

Olie på lærred, sign. SAAT. 49 x 68 cm.

Varenr 80585

15 Juli 2020 20:46

Vurdering 1000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms