81164. Vilhelm Bille (1864-1908): Skibe i stormvejr, skitse

Olie på pap. Sign. Vilh.Bille. Betegnet "udfor Hveen" på blændrammen. 19 x 24,5 cm.

Varenr 81164

15 Juli 2020 20:46

Vurdering 1000 DKK

9945500 DKK2020-07-15 12:50
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms