81124. Emil Hansen: Tre figurbilleder. Akvarel (3)

Akvarel på papir. Det ene sign. monogram EH. Alle betegnede på bagsiden og med udstillingsstempler fra Grønningen 1950 og 1969.
to med bladmål 28 x 21 cm og et lysmål 10 x 12 cm.

Varenr 81124

15 Juli 2020 20:45

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 500 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

23036500 DKK2020-07-15 12:20
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms