81123. Axel Hou (1860-1948): Bakket landskab

Olie på lærred, monteret på træplade. Sign. A. Hou. 20 x 31 cm.

Varenr 81123

15 Juli 2020 20:44

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 400 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 800 DKK

19013400 DKK2020-07-15 20:39
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms