80495. Asta Lilbæk: Pigen med guldhornet

Figur af patineret diskometal, sign. Asta Lilbæk, stemplet for Just Andersen, dessin 2164, H. 25 cm. Lille afskrab ved håret.

Varenr 80495

15 Juli 2020 20:42

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms