81360. Salon i rokokostil med sofa og tre bergèrer (4)

Trepersoners sofa og tre brede bèrgerer med stel af udskåret bøgetræ, betræk af lysegrønt silke med gyldne fleur de lis. Sofa L. 210, ryghøjde 103 cm, sædehøjde 44 cm. Bergèrerne B. 85, H. 86 cm.

Brugsspor, betræk med pletter

Varenr 81360

15 Juli 2020 20:41

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 1.300 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

192411.300 DKK2020-07-15 20:37
190451.200 DKK2020-07-14 21:16
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms