81279. Salonbord af mahogni, 19. årh.

Ovalt salonbord på udskåret søjleben og med firpasfod med dyrepoter. 135 x 87 cm, H. 75 cm.

Varenr 81279

15 Juli 2020 20:36

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms