81260. Chiffoniere af mahogni med tilbagetrukne skuffer og søjler. 19. årh.s slutning

Københavnertop, firkantede fødder, tre skuffer flankerede af drejede søjler. H. 160, B. 101 cm., D. 51 cm.

Alm. aldersrelaterede brugsspor, let bleget

Varenr 81260

15 Juli 2020 20:30

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 700 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms