79726. Two pillar table og seks stole, mahogni (10)

Kannelerede bordben med sko og hjul af messing, H. 74, L. 200, B. 110 cm, tre ilægsplader med sarg á 50 cm.
Seks stole med skjoldformede rygge, sæder betrukkede med grønt velour. Sh. 47 cm.
Brugsspor, ridser på bordplade, mindre finerafslag på kant.

Varenr 79726

15 Juli 2020 20:25

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 1.000 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

196531.000 DKK2020-07-13 23:13
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms